Screenshot (1.0.8) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Save
ca: Desa

en: Block
ca: Bloc

en: Screenshot
ca: Captura

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Crop
ca: Tallar

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ca: Subdirectori opcional, dins del destí de les càrregues, on s'emmagatzemaran els fitxers. No inclogueu les barres de l'inici ni del final.
