Screenshot (1.0.8) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Save
cs: Uložit

en: Block
cs: Blok

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: File directory
cs: Adresář souborů

en: Crop
cs: Oříznout

en: Capture
cs: Zachytit

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
cs: Volitelný podadresář složky pro nahrané soubory. Nezadávejte počáteční ani koncové lomítko.
