Screenshot (1.0.8) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Save
da: Gem

en: Block
da: Blok

en: Screenshot
da: Skærmbillede

en: File directory
da: Filmappe

en: Crop
da: Beskær

en: Capture
da: Hævning

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
da: Valgfri undermappe hvor uploadede filer gemmes. Medtag ikke indledende og afsluttende skråstreger.
