Screenshot (1.0.8) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Block
el: Μπλοκ

en: Screenshot
el: Δείγμα εικόνας

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Crop
el: Περικοπή

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
el: Προαιρετικός υποκατάλογος μέσα στον κατάλογο προορισμού όπου θα αποθηκεύονται τα αρχεία. Μην συμπεριλαμβάνετε καθέτους που προηγούνται ή έπονται.
