Screenshot (1.0.8) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Save
es: Guardar

en: Block
es: Bloque

en: Screenshot
es: Captura de pantalla

en: File directory
es: Directorio de archivos

en: Crop
es: Recortar

en: Capture
es: Captura

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
es: Subdirectorio opcional dentro del destino de subidas donde se almacenarán los archivos. No escriba barras ni al inicio ni al final.
