Screenshot (1.0.8) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Type
et: Liik

en: Save
et: Salvesta

en: Block
et: Plokk

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Crop
et: Lõika

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
et: Valikuline alamkataloog üleslaaditavate failide salvestuskataloogis. Ära sisesta siia kaldkriipse.
