Screenshot (1.0.8) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Save
eu: Gorde

en: Block
eu: Blokea

en: Screenshot
eu: Pantaila-argazkia

en: File directory
eu: Fitxategi direktorioa
