Screenshot (1.0.8) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Save
fi: Tallenna

en: Block
fi: Lohko

en: Screenshot
fi: Kuva

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Crop
fi: Rajaa

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fi: Vaihtoehtoinen alakansio latauskohteessa johon tiedostot tallennetaan. Älä sisällytä edeltävää tai seuraavaa "/" merkkiä.
