Screenshot (1.0.8) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Save
he: שמירה

en: Block
he: בלוק

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Crop
he: חיתוך

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
he: אפשרות ליצירת תת-תיקייה בתוך תיקיית הקבצים, לאחסון הקבצים שיועלו דרך שדה זה.
