Screenshot (1.0.8) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Save
lv: Saglabāt

en: Block
lv: Bloks

en: Screenshot
lv: Ekrānskats

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Crop
lv: Apgriezt
