Screenshot (1.0.8) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Save
ms: Simpan

en: Block
ms: Blok

en: Screenshot
ms: Tangkap layar

en: File directory
ms: Direktori fail

en: Crop
ms: Pangkaskan

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ms: Subdirektori berupa pilihan dalam destinasi muat naik di mana fail akan disimpan. Jangan masukkan garis condong terhadapan atau garis condong mengekor.
