Screenshot (1.0.8) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Save
pl: Zapisz

en: Block
pl: Blok

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Crop
pl: Przytnij

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
pl: Opcjonalny podkatalog, w którym mają być przechowywane pliki. Nie należy wprowadzać znaku dzielenia na początku bądź końcu ścieżki.
