Screenshot (1.0.8) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Save
sk: Uložiť

en: Block
sk: Blok

en: Screenshot
sk: Ukážka

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Crop
sk: Orezať

en: Capture
sk: Zachytiť

en: Modal
sk: Modálny
