Screenshot (1.0.8) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Save
sl: Shrani

en: Block
sl: Blok

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika

en: File directory
sl: Mapa

en: Crop
sl: Izrez
