Screenshot (1.0.8) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Save
sv: Spara

en: Screenshot
sv: Skärmdump

en: File directory
sv: Filkatalog

en: Crop
sv: Beskär

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
sv: Valbar underkatalog för den plats där filen kommer att lagras. Inkludera ej snedstreck i början eller slutet av katalognamnet.
