Screenshot (1.0.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Save
ta: சேமி

en: Block
ta: பெட்டி

en: Screenshot
ta: திரைக்காட்சி

en: File directory
ta: கோப்பு அடைவுகள்

en: Crop
ta: செதுக்கு
