Scribit Pro (1.0.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Language
bg: Език

en: Password
bg: Парола

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Account
bg: Акаунт
