Scribit Pro (1.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Language
ur: زبان

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
