Scribit Pro (1.1.0) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Language
uk: Мова

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: About
uk: Про модуль

en: pixels
uk: пікселів

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
uk: Максимальний розмір: %max_width x %max_height пікселів

en: Maximum width: %max_width pixels
uk: Максимальна ширина: %max_width пікс.

en: Maximum height: %max_height pixels
uk: Максимальна висота:  %max_height пікс.

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
uk: Неможливо видобути віддалений URL (@url).

en: You can link to media from the following services: @providers
uk: Ви можете посилатися на медіа з таких служб: @providers
