Scribit Pro (1.1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: Password
ast: Clave

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu
