Scribit Pro (1.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: Password
ka: პაროლი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Maximum height
ka: მაქსიმალური სიმაღლე

en: Maximum width
ka: მაქსიმალური სიგანე
