Scribit Pro (2.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Save
am: አስቀምጥ
