Scribit Pro (2.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Language
bg: Език

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Save
bg: Запази

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Details
bg: Детайли
