Scribit Pro (2.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Language
bs: Jezik

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Details
bs: Detalji
