Scribit Pro (2.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Language
ca: Llengua

en: Yes
ca: Sí

en: Save
ca: Desa

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Details
ca: Detalls

en: Male
ca: Mascle

en: Female
ca: Femella

en: Services
ca: Serveis

en: About
ca: Detalls

en: pixels
ca: píxels

en: Maximum height
ca: Alçada màxima

en: Maximum width
ca: Amplada màxima

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ca: No es pot recuperar la URL remota (@url).
