Scribit Pro (2.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Save
cy: Cadw

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Details
cy: Manylion
