Scribit Pro (2.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Save
da: Gem

en: Unknown
da: Ukendt

en: Details
da: Detaljer

en: Male
da: Mand

en: Female
da: Kvinde

en: About
da: Om

en: pixels
da: pixel

en: Maximum height
da: Maksimumhøjde

en: Maximum width
da: Maksimumbredde

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.
