Scribit Pro (2.0.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Language
et: Keel

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Save
et: Salvesta

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit

en: Maximum height
et: Suurim kõrgus

en: Maximum width
et: Suurim laius

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: You can link to media from the following services: @providers
et: Viidata meediale saad järgnevatest teenustest: @providers
