Scribit Pro (2.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Save
eu: Gorde

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Maximum height
eu: Altuera maximoa

en: Maximum width
eu: Zabalera maximoa
