Scribit Pro (2.0.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Language
fi: Kieli

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Save
fi: Tallenna

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Services
fi: Palvelut

en: About
fi: Tietoja

en: pixels
fi: pikseliä

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
