Scribit Pro (2.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Save
fil: Pangalagaan
