Scribit Pro (2.0.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Save
hr: Spremi

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Details
hr: Detalji

en: About
hr: Opis

en: pixels
hr: piksela

en: Maximum height
hr: Maksimalna visina

en: Maximum width
hr: Maksimalna širina
