Scribit Pro (2.0.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Language
hu: Nyelv

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Save
hu: Mentés

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Details
hu: Részletek

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: About
hu: Leírás

en: pixels
hu: képpont

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
hu: Legnagyobb méret: %max_width x %max_height pixel

en: Maximum width: %max_width pixels
hu: Legnagyobb szélesség: %max_width pixel

en: Maximum height: %max_height pixels
hu: Legnagyobb magasság: %max_height pixel

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
hu: @url távoli webcím nem érhető el.

en: You can link to media from the following services: @providers
hu: A következő szolgáltatásokból lehet médiára hivatkozni: @providers
