Scribit Pro (2.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: pixels
hy: փիքսել

en: Maximum height
hy: Մաքսիմում բարձրություն

en: Maximum width
hy: Մաքսիմում լայնություն
