Scribit Pro (2.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Save
id: Simpan

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Details
id: Rincian

en: Services
id: Layanan

en: About
id: Tentang

en: pixels
id: piksel

en: Maximum height
id: Tinggi maksimum

en: Maximum width
id: Lebar maksimum

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
