Scribit Pro (2.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Language
ja: 言語

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Save
ja: 保存

en: Unknown
ja: 不明

en: Details
ja: 詳細

en: Male
ja: 男性

en: Female
ja: 女性

en: Services
ja: サービス

en: About
ja: アバウト

en: pixels
ja: ピクセル

en: Maximum height
ja: 最大高さ

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
ja: 最大サイズ: %max_width x %max_height ピクセル

en: Maximum width: %max_width pixels
ja: 最大幅: %max_width ピクセル

en: Maximum height: %max_height pixels
ja: 最大高さ: %max_height ピクセル

en: You can link to media from the following services: @providers
ja: 次のサービスのメディアへリンクを設定することができます: @providers
