Scribit Pro (2.0.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Save
kk: Сақтау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Details
kk: Мәліметтер
