Scribit Pro (2.0.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Save
lt: Saugoti

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Services
lt: Paslaugos

en: About
lt: Apie

en: pixels
lt: pikseliai

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
