Scribit Pro (2.0.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Save
lv: Saglabāt

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: About
lv: Par

en: pixels
lv: pikseļi

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
