Scribit Pro (2.0.0) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Save
pl: Zapisz

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Details
pl: Szczegóły

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: Services
pl: Serwisy

en: About
pl: O stronie

en: pixels
pl: piksele

en: Maximum height
pl: Maksymalna wysokość

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
pl: Maksymalny rozmiar: %max_width x %max_height pikseli

en: Maximum width: %max_width pixels
pl: Maksymalna szerokość: %max_width pikseli

en: Maximum height: %max_height pixels
pl: Maksymalna wysokość: %max_height pikseli

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
pl: Próba pobrania z zewnętrznego adresu URL nie powiodła się (@url).

en: You can link to media from the following services: @providers
pl: Można tworzyć odnośniki do mediów z następujących serwisów: @providers
