Scribit Pro (2.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Language
ps: ژبه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Details
ps: سپړنې

en: About
ps: په اړه

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی
