Scribit Pro (2.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Language
ro: Limba

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Save
ro: Salvare

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Details
ro: Detalii

en: Services
ro: Servicii

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli

en: Maximum height
ro: Înălțime maximă

en: Maximum width
ro: Lățime maximă

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.
