Scribit Pro (2.0.0) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Language
ru: Язык

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Save
ru: Сохранить

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Details
ru: Подробности

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Services
ru: Службы

en: About
ru: Информация

en: pixels
ru: пикселей

en: Maximum height
ru: Максимальная высота

en: Maximum width
ru: Максимальная ширина

en: Urgent
ru: Срочно

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.

en: Transcript
ru: Расшифровка

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
ru: Максимальный размер: %max_width x %max_height пикселей

en: Maximum width: %max_width pixels
ru: Максимальная ширина: %max_width пикселей

en: Maximum height: %max_height pixels
ru: Максимальная высота: %max_height пикселей

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ru: Не удалось получить удалённый URL (@url).

en: You can link to media from the following services: @providers
ru: Вы можете вставлять медиа из следующих источников: @providers
