Scribit Pro (2.0.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Save
sk: Uložiť

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Services
sk: Služby

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov

en: Maximum height
sk: Maximálna výška

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: You can link to media from the following services: @providers
sk: Môžete používať linky na média z nasledovných služieb: @providers
