Scribit Pro (2.0.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Language
sl: Jezik

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Save
sl: Shrani

en: Unknown
sl: Neznan

en: Details
sl: Podrobnosti

en: About
sl: O modulu

en: Maximum height
sl: Maksimalna višina

en: Maximum width
sl: Minimalna višina
