Scribit Pro (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Unknown
te: తెలియని

en: Details
te: వివరాలు

en: About
te: గురించి

en: Maximum height
te: గరిష్ఠ ఎత్తు

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు
