Scribit Pro (2.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Save
th: บันทึก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Details
th: รายละเอียด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: pixels
th: พิกเซล

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้

en: Voice
th: คลิปเสียง
