Scribit Pro (2.0.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Save
vi: Lưu

en: Unknown
vi: Không rõ

en: Details
vi: Chi tiết

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: Maximum height
vi: Chiều cao tối đa

en: Maximum width
vi: Chiều rộng tối đa
