Scribit Pro (2.0.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Status
be: Статус

en: Language
be: Мова

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Save
be: Захаваць

en: Unknown
be: Невядомы

en: Details
be: Падрабязна

en: About
be: Аб

en: pixels
be: пікселі

en: Maximum height
be: Максімальная даўжыня

en: Maximum width
be: Максімальная шырыня

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
