Scribit Pro (2.0.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Language
eo: Lingvo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Save
eo: Konservu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Details
eo: Detaloj
